Ostatnie wpisy Koło nr 2 w Jowiszu admin 28-10-2014 Dnia 6.X.2014r w klubie „Jowisz” koło nr 2 przygotowało” pożegnanie lata. ” Na tym spotkaniu recytowane były wiersze , czytane był przez D .Ziębińską, A. Caban, A. Michlewicz, H. Socha, J. Kurzepa. Zobacz wpisy Poprzedni: Wycieczka do Choszczówki Koła nr 2Dalej: Akademia seniorów w Ratuszu Więcej historii Ostatnie wpisy Turnus Rehabilitacyjny w Sarbinowie Adam 16-05-2026 Ostatnie wpisy Granice, które zmieniły historię. Targówek i Warszawa razem od 8 kwietnia 1916 r. Adam 08-04-2026 Ostatnie wpisy 24 marca 2026 w DK „Świt” Koncert „Wiosna ach to Ty” Adam 06-04-2026